Naší silnou pozici na trhu s nemovitostmi budujeme od roku 2013. Zajímáme se a podílíme se na realitních projektech ve všech fázích – od akvizice a developmentu přes rekonstrukci až po provoz. Stavíme na důkladnosti a neustálém posouvání se dál.

INVESTUJEME
DO BUDOUCNOSTI

Real - Estate

K našim nejvýznamnějším nemovitostem patří kancelářské budovy NORDICA Building a GATE Nová Karolina v Ostravě, Premium Plaza v Karlových Varech, Office Park Hartigova a KCD 4 v Praze. Podílíme se také na hospitality projektu rozvoje Hotelu Smíchov v Praze. V současné době připravujeme projekt nejvyšší budovy v České republice.

NORDICA BUILDING

TYP PROJEKTU: KANCELÁŘSKÁ BUDOVA
LOKALITA: OSTRAVA
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 11.247m2
ROK AKVIZICE: 2023

NORDICA Building spojuje špičkový design a ohleduplnost k životnímu prostředí. Tato administrativní budova s rozlohou 11 247 m2 k pronájmu představuje unikátní spojení skandinávské architektury s moderními ekologickými trendy. Certifikace GREEN BUILDING potvrzuje, že budova dosahuje úspory energie až o 30 % ve srovnání s českými normami a její vítězství v soutěži Stavba roku 2009 svědčí o excelenci a inovaci.

GATE NOVÁ KAROLINA

TYP PROJEKTU: KANCELÁŘSKÁ BUDOVA
LOKALITA: OSTRAVA
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 30.427m2
ROK AKVIZICE: 2021

Flexibilita, soulad citlivě zvolených materiálů, monumentální kompozice. Tato slova charakterizují nový administrativní projekt, který nabízí téměř 26.581 m2 prvotřídních kancelářských ploch v 6 nadzemních podlažích, 3.824 m2 retailových a skladových prostor a 279 parkovacích míst. Tramvajová a autobusová zastávka přímo před budovou, autobusové a vlakové nádraží vzdáleno 5 minut chůze. Přímé napojení na dálnici D1.

PREMIUM PLAZA

TYP PROJEKTU: KANCELÁŘSKÁ BUDOVA
LOKALITA: KARLOVY VARY
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 6.355m2
ROK AKVIZICE: 2020

PREMIUM PLAZA je nejnovější a nejmodernější administrativní budovou v centru Karlových Varů. 
Nechte se oslovit stylem takzvané nové architektury, která kombinuje nejmodernější architektonické trendy v oblasti kancelářských budov s uměleckými prvky. Architekturou která respektuje své okolí, ale přesto si zachovává moderní a funkční styl.

OFFICE PARK HARTIGOVA

TYP PROJEKTU: KANCELÁŘSKÁ BUDOVA
LOKALITA: PRAHA 3 – ŽIŽKOV
CELKOVÁ PLOCHA OBJEKTU: 11.850m2
ROK AKVIZICE: 2016

Komerční budova v prosperující lokalitě na Praze 3 – Žižkov s kancelářskými a komerčními prostory. Objekt po celkové rekonstrukci v roce 2006 má celkovou plochu 11.850 m2 k pronájmu. V objektu je 63 krytých podzemních parkovacích míst.

KCD4

TYP PROJEKTU: KANCELÁŘSKÁ BUDOVA
LOKALITA: PRAHA 9 – VYSOČANY
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 4.790m2
ROK AKVIZICE: 2015

Administrativní objekt KCD4 je umístěný v bývalém průmyslovém areálu Kolbenova v Praze – Vysočanech. Stávající budova nabízí kancelářské a skladové prostory v bezprostřední blízkosti stanice metra Kolbenova. Projekt počítá s rozšířením využití objektu a nástavbou dvou podlaží se zelenou pobytovou střechou.

HOTEL SMÍCHOV

TYP PROJEKTU: HOTEL
LOKALITA: PRAHA 5 SMÍCHOV
CELKOVÁ PLOCHA K PRONÁJMU: 3.533m2
ROK AKVIZICE: 2018

Projekt na přestavbu a dostavbu dvou objektů v ulici Tomáškova a Duškova na Praze 5– Smíchov. V objektech je navržen hotel s kapacitou 100 pokojů, komerčními prostory, provozním zázemím a garážemi o kapacitě 15 parkovacích míst.