Jsme profesionálové v železničním průmyslu s dlouholetými zkušenostmi a naším cílem je rozvíjet dlouhodobá globální partnerství, jež budou přínosem pro rozvoj nákladní železniční dopravy.

INVESTUJEME
DO BUDOUCNOSTI

KOMPONENTY

Zajišťujeme distribuci množství komponentů potřebných pro novovýrobu a opravy nákladních železničních vagónů a lokomotiv. Spolupracujeme s prémiovými výrobci, kteří zaručují top kvalitu svých výrobků. Mezi díly, které jsme připraveni dodávat patří mimo jiné ložiskové komory BA386 + BA182, dvojkolí, kola, nápravy, podvozkové prvky apod.

ENGINEERING

Nabízíme špičkové služby v oblasti vývoje / stavby prototypů / testování a zajištění homologace pro nákladní železniční vozy. Máme tým konstruktérů, který má za sebou množství zkušeností a referenčních projektů.

ŽELEZNIČNÍ NÁKLADNÍ VOZY

Dle Vašich potřeb jsme připraveni zajistit Vám širokou nabídku nově vyrobených nákladních vozů, jakož i použitých a zajistit také jejich dodávku až do místa určení. Našimi partnery jsou přední výrobci železničních nákladních vagónů a rovněž operátoři, kteří disponují širokou nabídku typů.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na emailu sales@rtrails.com, nebo na čísle +420 730 117 780.