Spolehlivost a kvalita jsou měřítkem úspěchu naší práce. Všechny naše aktivity pohání touha být vždy v čele. A stále vám nablízku.

INVESTUJEME
DO BUDOUCNOSTI

Jsme investiční skupina RT TORAX Group.

Věnujeme se široké škále oblastí od automotive po real estate. V každé jsme si dokázali za léta působení vydobýt stabilní pozici a silnou reputaci. V sektoru
automotive se úspěšně pohybujeme již 27 let. V posledních deseti letech se naše pozornost přenesla také na reality a s tím spojené investiční a developerské projekty. Vedle našich obchodních aktivit pravidelně podporujeme řadu sportovních i charitativních projektů.

Prodejem nových i ojetých automobilů, profesionálním servisem i poskytováním leasingu se zabýváme od roku 1994. Od roku 2013 úspěšně pronikáme do realitního světa a zabýváme se developmentem, rekonstrukcí či správou řady zajímavých projektů.

V současné době náš tým tvoří více než 60 zaměstnanců a 2 spoluzakladatelé, kteří jsou aktivní ve vedení společnosti. Dáváme si záležet na kvalitě a profesionalitě našich služeb napříč oblastmi našeho podnikání.